Startuje Carrefour Mova

Startuje Carrefour Mova

Startuje Carrefour Mova
09.04.2008 00:10, aktualizacja: 09.04.2008 11:01

Carrefour Polska, który rozpocznie dziś działalność jako wirtualny operator telefonii mobilnej (MVNO), chce do końca tego roku zdobyć kilkadziesiąt tysięcy, a w ciągu 12 miesięcy - ponad sto tysięcy klientów.

Carrefour Polska, który rozpocznie dziś działalność jako wirtualny operator telefonii mobilnej (MVNO), chce do końca tego roku zdobyć kilkadziesiąt tysięcy, a w ciągu 12 miesięcy - ponad sto tysięcy klientów, wynika z wypowiedzi prezesa Gillesa Roudy. Firma ma będzie świadczyć usługi w modelu pre-paid, pod marką "Carrefour Mova" w oparciu o infrastrukturę Polkomtela.

_ Nie mamy precyzyjnego celu jeśli chodzi o liczbę klientów, bo najważniejszy jest dla nas sprawny technicznie start usługi _ - powiedział prezes Carrefour Polska Gilles Roudy dziennikarzom. Zaznaczył jednak, że chciałby zdobyć dla sieci kilkadziesiąt tysięcy klientów do końca tego roku, a w ciągu roku świadczenia usługi przekroczyć liczbę stu tysięcy klientów.

Carrefour działa już jako MVNO we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Belgii. Startery "Carrefour Mova" będą sprzedawane w sieci sklepów Carrefoura. _ Docelowo będą to wszystkie nasze sklepy _ - powiedział Roudy. W nowej sieci minuta połączenia do wszystkich sieci będzie kosztowała 49 groszy, a sms - 20 groszy. Starter będzie kosztował 9,99 zł.

W ramach promocji klienci Carrefoura otrzymają darmową minutę do wykorzystania w sieci Carrefour Mova i na numery stacjonarne w zamian za każde 10 złotych wydanych za zakupy w sklepach tej sieci. Kartę można będzie doładować w sklepach, przy kasie, za dowolnie wybraną kwotę, lub resztę z zakupów. Doładowania można będzie też kupić przez internet, w sieciach "Kolporter" oraz systemie "moje doładowania". Na doładowania można będzie też wymienić punkty z programu lojalnościowego "Rodziynka".

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)