Trwa ładowanie...
CHIP

Wyciekły ceny smartwatcha Huawei

W marcu Huawei zaprezentował swój pierwszy smartwatch. Zegarkiem trudno było się nie zachwycać. Do dzisiaj nie wiedzieliśmy ile chiński producent zażyczy sobie za to urządzenie.
Share
Wyciekły ceny smartwatcha Huawei
Źródło: Materiały prasowe
dblxsps

W marcu Huawei zaprezentował swój pierwszy smartwatch. Zegarkiem trudno było się nie zachwycać. Do dzisiaj nie wiedzieliśmy jednak, ile chiński producent zażyczy sobie za to urządzenie.

Tuż przed targami IFA do sieci za pośrednictwem Amazona wyciekły ceny różnych wariantów smartwatcha. Podstawowa wersja zegarka - ze skórzanym paskiem - będzie kosztowała 349 dolarów, czyli tyle samo co chociażby LG Watch Urbane.

Dopłacając sto dolarów więcej otrzymamy model z czarnej stali nierdzewnej. Następny pułap to 699 dolarów. W tej kwocie otrzymamy zegarek z pozłacaną tarczą i skórzanym paskiem.

dblxsps

Najdroższy model - z pozłacaną kopertą i bransoletą - będzie kosztował 799 dolarów, co czyni go równocześnie jednym z najdroższych zegarków z Android Wear na pokładzie. Według zapowiedzi na Twitterze Huawei zamierza wprowadzić na rynek swój zegarek 2 września.

Zobacz także: Fajny zegarek, ale nie dla nas

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: W wyszukiwarce Google ukryto test dla programistów!

dblxsps

Podziel się opinią

Share
dblxsps
dblxsps
Więcej tematów