Tuner telewizyjny do iPhone'a oraz iPada

Tuner telewizyjny do iPhone'a oraz iPada

Tuner telewizyjny do iPhone'a oraz iPada
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.02.2013 16:10, aktualizacja: 07.02.2013 16:52

iD4Mobile prezentuje miniaturowy tuner telewizyjny DVB-T, kompatybilny z urządzeniami firmy Apple. iD-iPadTV umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na iPhone'ie czy iPadzie.

Dedykowane oprogramowanie iDTV, dzięki któremu możliwy jest odbiór sygnału cyfrowego, można pobrać bezpłatnie w serwisie App Store. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji następuje automatyczna konfiguracja, skanowanie oraz zapisywanie kanałów.

Aplikacja iDTV wyświetla również informacje na temat bieżącego i następnego programu, pozwala na nagrywanie emitowanych treści oraz wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo wyposażona jest w funkcję Timeshift, dzięki której widz może pauzować lub cofać nadawane programy i tym samym pozwolić sobie na przerwę podczas oglądania.

Użytkownik sprzętu marki Apple nie musi obawiać się, że szybciej wyczerpie baterię w swoim iPhone'ie lub iPadzie, ponieważ miniaturowy tuner został wyposażony w wewnętrzny akumulator umożliwiający około 9 godzin pracy. Ładowanie iD-iPadTV trwa około trzech godzin i odbywa się za pomocą złącza USB. Możliwe jest również włączenie trybu pracy, w którym tuner pobiera prąd bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Produkt nie wymaga połączenia z internetem, a jedynie podpięcia jednej z dwóch znajdujących się w zestawie anten. Mała antena teleskopowa wpinana jest bezpośrednio do tunera, druga –. magnetyczna – posiada metrowy kabel zakończony standardowym złączem antenowym.

iD-iPadTV kompatybilny jest z systemem Apple iOS 5.1 w przypadku iPhone’ów 4. lub nowszych oraz iOS 4.3.3 w przypadku iPadów 2, 3 i 4.

Tuner iD-iPadTV podpinany jest do produktów marki Apple przez złącze 30-pinowe, a użytkownicy nowszych modeli mogą skorzystać także z portu Lightning za pomocą oryginalnej przejściówki.

Sugerowana cena detaliczna mobilnego tunera iD-iPadTV wynosi 299 zł brutto. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)