Trwa ładowanie...
d5afi58

Tesla się rozwija. Nowy powerbank i ładowarka

Tesla wypuściła nowe produkty. Tym razem to powerbank o designie wzorowanym na i samochodach i ładowarka stylizowana na Tesla Supercharger, czyli stację ładowania samochodów elektrycznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk
Elon Musk (Youtube.com, Fot: You tube, mat.Tesla)
d5afi58

Pierwsze skojarzenie ze słowem Tesla, to autonomiczne samochody zasilane elektrycznie. Elon Musk, właściciel firmy najwyraźniej postanowił rozwinąć profil marki.

Nowym produktem Tesli jest powerbank. Wyjątkowy design urządzenia ma imitować wygląd samochodów Tesli. To niejedyne nawiązanie, powerbank posiada akumulator taki sam jak te zasilające modele S i X. Zawiera ogniwo 18650 o pojemności 3350 mAh.

Nowy powerbank Materiały prasowe
Nowy powerbank

Ciekawym zastosowaniem są wbudowane kable. I tu jest pewne zaskoczenie. Zainstalowano wyjścia typu Micro USB oraz Lightning (Apple), ale zabrakło USB typu-c. Jeśli macie smartfon korzystający z takiego wejścia, to niestety powerbank Tesli wam się nie przyda.

Ładowarka produkcji Tesli materiały promocyjne
Ładowarka produkcji Tesli

Oprócz przenośnego ładowania, Tesla zaoferowała też ładowarkę. Ta została zaprojektowana w stylu stacji ładującej samochody elektryczne, czyli Tesla Supercharger. Oba urządzenia można nabyć w cenie 45 USD, czyli około 160zł.

d5afi58

Podziel się opinią

Share

d5afi58

d5afi58
Więcej tematów