Trwa ładowanie...
dt21dxg

Tesla pozwoli na modyfikowanie dźwięku klaksonu. Niektóre propozycje są zaskakujące

Elon Musk uwielbia oryginalne pomysły i ten najnowszy z pewnością do nich należy. Szef firmy Tesla zapowiedział właśnie, że trwają pracę nad oprogramowaniem, które pozwoli na modyfikowanie dźwięku klaksonu. Na drogach może być więc bardzo wesoło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla pracuje nad nowymi zmianami. Dotyczą dźwięków klaksonu
Tesla pracuje nad nowymi zmianami. Dotyczą dźwięków klaksonu (Shutterstock.com)
dt21dxg

Elon Musk lubi zaskakiwać. Niedawno właściciele samochodów marki Tesla doczekali się aktualizacji oprogramowania, dzięki której otrzymali m.in. Netflixa na pokładzie swoich aut. Teraz czas na kolejne zmiany, które tym razem dotyczyć będą dźwięków klaksonu.

Pełna lista dźwięków nie jest jeszcze dostępna, jednak Elon Musk zapowiedział, że możemy spodziewać się między innymi beczenia kóz, szumu wiatru i odgłosów wydawanych przez orzechy kokosowe. Jak mogą brzmieć te ostatnie? Chodzi o słynną scenę z filmu "Monty Python i Święty Graal", w której owe orzechy zostały wykorzystane przez króla Artura i jego wiernego giermka do symulowania stukotu końskich kopyt.

Poniżej można obejrzeć scenę (dialogi w języku angielskim).

Elon Musk dodał również, że rozważane jest zezwolenie na bardziej niestandardowe dźwięki, tak aby każdy kierowca mógł przesłać swoje audio do ustawień.

Nowe oprogramowanie jest w trakcie wdrażania.

Czytaj także: Tesla: co kryją patenty firmy? Nietypowa droga Elona Muska

dt21dxg

Podziel się opinią

Share

dt21dxg

dt21dxg
Więcej tematów