Trwa ładowanie...
d2idusu
CHIP
Gadżety

Takiego gadżetu dla biegaczy jeszcze nie było

Chociaż dla zdrowia najlepsze są poranne treningi, wielu z nas uprawia sport późnym popołudniem lub nawet wieczorem. Biegając po niedoświetlonym terenie ryzykujemy poważną kontuzją lub nawet wypadkiem. Przed tym drugim chronią nas odblaskowe gadżety, ale pewien startup z Kickstartera wpadł na jeszcze lepsze rozwiązanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Takiego gadżetu dla biegaczy jeszcze nie było
(chip.pl)
d2idusu

Night Runner 270° Shoe Lights to nakładki na buty, wyposażone w ledowe lampki o jasności 75 lumenów. Siła światła zapewnia widoczność do 30 metrów w 270-stopniach. Dzięki nim bieganie nocą będzie znacznie bezpieczniejsze, a komfort treningu nie zostaje zaburzony. Stajemy się też automatycznie widoczni na drodze dla przejeżdżających samochodów. Akumulator ładowany przez port USB pozwala na 4 godziny pracy w trybie największej jasności lub 8 godzin w trybie słabszego doświetlania. Całość jest wodo- i kurzoodporna.

Szkoda, że twórcy nie pokusili się o zamontowanie dodatkowych czujników, które przejęłyby rolę trackerów fitness i zadbałyby o jakość samego treningu. Tym bardziej, że 50 dolarów za dwie lampki ledowe to dość wysoka cena.

Polecamy również --> A po powrocie do domu? Najlepsze gadżety na twoje biurko!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: T-Mobile zdradza, jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S6

d2idusu

Podziel się opinią

Share

d2idusu

d2idusu
Więcej tematów