Kolejny zegarek dla biegaczy: Magellan Echo

Kolejny zegarek dla biegaczy: Magellan Echo

Kolejny zegarek dla biegaczy: Magellan Echo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2013 14:53, aktualizacja: 14.08.2013 15:30

Magellan Echo to zegarek sportowy, który ma umożliwić użytkownikom połączenie wygody korzystania ze specjalistycznego zegarka i aplikacji treningowych na smartfonach. Technologia Bluetooth pozwoli skojarzyć telefon z zegarkiem i odczytywać na ekranie wszystkie dane zbierane przez aplikację, takie jak np. czas treningu czy przebyty dystans. Za pomocą zegarka można także kontrolować aplikację treningową (rozpoczynać i zatrzymywać gromadzenie danych) oraz odtwarzanie muzyki z telefonu.

Zegarki Echo korzystają z interfejsu programowania aplikacji (API) Wahoo Fitness. To rozwiązanie jest stosowane w bardzo wielu aplikacjach, takich jak np. Strava, MapMyRun, Runtastic czy RunKeeper. Wspomniany interfejs służy do łączenia i komunikacji urządzeń, takich jak Echo z aplikacjami na smartfonach. Korzystając z Wahoo API producent zapewnił kompatybilność z najpopularniejszymi aplikacjami sportowymi oraz nowinkami technicznymi stosowanymi przez ich developerów.

Echo to także zegarek do codziennego użytku, może wyświetlać godzinę oraz datę. Obudowa Echo jest wytrzymała na wstrząsy i wodoodporna, co umożliwia korzystanie z niego w każdych warunkach pogodowych. Zegarek ma wymienną baterię, co oznacza, że nie trzeba go ładować .

Cena od około 63. do około 850 za wersję z czujnikiem tętna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)