Stacje pogodowe Hama EWS: jesienna aura pod kontrolą

Stacje pogodowe Hama EWS: jesienna aura pod kontrolą

14.09.2009 12:39, aktual.: 28.02.2012 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hama wprowadza na poslki rynek nowe stacje pogodowe Hama EWS. W ofercie firmy znajduje się dwadzieścia modeli stacji pogodowych, które różnią się liczbą funkcji, wzornictwem oraz ceną.

Najbardziej zaawansowanym modelem jest stacja pogodowa EWS-1500. na którą składa się 3-częściowy zestaw zawierający: stację bazową, bezprzewodowy czujnik zewnętrzny wiatru i temperatury oraz bezprzewodowy czujnik opadów deszczu. Prognoza pogody przekazywana jest za pomocą czytelnych symboli graficznych. Stacja EWS-1500 zapewnia także prognozę zmiany ciśnienia i wilgotności powietrza.

Obraz
© EWS 1500 (fot. Hama)

Użytkownik otrzymuje na bieżąco informację na temat temperatury, siły wiatru, ciśnienia, wilgotności oraz fazy Księżyca. Alarm temperatury daje sygnał o osiągnięciu wcześniej zaprogramowanej wartości - zarówno powyżej, jak poniżej zera stopni Celsjusza. Stację pogodową można ustawić na biurku lub powiesić na ścianie. Czujnik wiatru można zamontować w oknie, w ogrodzie, na dachu lub przymocować do masztu. Model EWS-150. automatycznie ustawia czas i datę kontaktując się drogą radiową z instytutem badawczym w Niemczech. Sugerowana cena detaliczna stacji pogodowej Hama EWS-1500 wynosi 499 zł.

Najtańsza stacja pogodowa Hama to model EWS-10. w sugerowanej cenie 69,90 zł brutto. To znakomita propozycja dla klientów, którym wystarczą podstawowe informacje na temat aktualnych warunków otoczenia. Zestaw składa się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego. Przekazuje informacje o temperaturze od - 35 do + 65 stopni Celsjusza. Znakomicie sprawdzi się również jako precyzyjne urządzenie pomiarowe w zamkniętych pomieszczeniach. Jedną z funkcji jest zapamiętywanie maksymalnej oraz minimalnej temperatury wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Obraz
© EWS 100 (fot. Hama)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)