Trwa ładowanie...
d194riy
CHIP

Snapchat już wkrótce wzbogaci się o... reklamy

Już wkrótce, po odpaleniu Snapchata i oglądania kolejnych snapów od znajomych, waszym oczom ukażą się... reklamy. Nie ukrywajmy, prędzej czy później musiało do tego dojść.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Snapchat już wkrótce wzbogaci się o... reklamy
(Materiały prasowe)
d194riy

Snapchat zapowiada, że reklamy w komunikatorze będą w pełni interaktywne i umożliwią klientom dość dużą swobodę, jeśli chodzi o związane z nimi akcje. Na przykład między snapami możemy trafić na skróconą wersję reklamy, w której znajdziemy łącze do pełnej wersji, strony internetowej lub strony w sklepie z aplikacjami, jeśli reklama dotyczyć będzie jakiejś aplikacji.

Snapchat zastrzega również, że reklamy będzie można (jak na razie) pominąć i kontynuować snapowanie, jak gdyby nigdy nic. Cóż, każdy zdawał sobie sprawę, że moment monetyzacji Snapchata w końcu nastąpi, więc radzimy po prostu przyjąć snapowe reklamy do wiadomości. Reklamy to często jedyne źródło finansowania, a utrzymanie serwerów, programistów czy łączy internetowych to ogromne koszty.

Jedyną wątpliwość wzbudza fakt, że Snapchat nie planuje zatwierdzać reklam. Może się zatem okazać, że część z nich będzie słabej jakości, albo - co gorsza - dla wywołania mocnego efektu reklamodawcy posuną się za daleko, np. używając treści drastycznych. Co prawda firma obiecuje przeglądanie wszystkich reklam, jednak to już kiedyś słyszeliśmy od Instagrama - tam to nie zadziałało.

WP.PL/Chip.pl

jb

Zobacz też: Obawiasz się wrzodów? Zrób test i sprawdź, czy jesteś w grupie ryzyka

d194riy

Podziel się opinią

Share
d194riy
d194riy
Więcej tematów