Microsoft szykuje Snapchat dla Windows

Microsoft szykuje Snapchat dla Windows

Microsoft szykuje Snapchat dla Windows
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.06.2016 12:40, aktualizacja: 04.11.2016 16:14

Kilka dni temu hiszpański dział pomocy technicznej dla telefonów Lumia stwierdził, że Snapchat trafi w końcu na telefony i małe tablety z Windows

Kilka dni temu hiszpański dział pomocy technicznej dla telefonów Lumia stwierdził, że Snapchat trafi w końcu na telefony i małe tablety z Windows. Pomyłka jednego z pracowników? Cóż, kolejny to potwierdza.

Snapchat nie tylko nie życzył sobie obecności na telefonach z Windows, ale również nie udostępniał swojego API na zewnątrz, by mogła powstać nieoficjalna aplikacja kliencka. Tymczasem, jak się okazuje, firma zmieniła zdanie i pracuje nad oficjalną aplikacją dla telefonów i małych tabletów opartych o platformę mobilną Microsoftu.

Potwierdził to dziś pracownik Microsoftu, zwiększając wiarygodność niedawno opublikowanego przez hiszpański dział wsparcia technicznego tweeta. Użył jednak dość ostrożnego języka, z którego wynika, że aplikacja "najprawdopodobniej" już "niedługo" się pojawi w Sklepie Windows, a Microsoft i Snapchat "współpracują" nad nowym produktem.

Snapchat to jedna z najważniejszych sieci społecznościowych na świecie. Dla niektórych brak aplikacji na Windows do jej obsługi był wystarczającym argumentem, by kupić telefon z innym systemem operacyjnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)