ycipk-44n6cn
Gadżety

Saeco Moltio - pierwszy ekspres z wymiennym pojemnikiem na kawę

Maltio to automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy, wyposażony w przełącznik rodzaju ziaren. Urządzenie ma pozwalać na eksperymentowanie z autorskimi kompozycjami smaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saeco Moltio - pierwszy ekspres z wymiennym pojemnikiem na kawę
(Materiały prasowe)
ycipk-44n6cn

Nowy pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 30. g wyposażono w specjalny system ułatwiający demontaż, co w połączeniu z niewielkimi gabarytami pozwala na przechowywanie w lodówce. Świeżość i aromat kawy ma zachowywać silikonowa uszczelka wieczka oraz odporny na działanie promieni UV materiał, z którego wykonano pojemnik.

Wykonany z materiałów ceramicznych młynek Saeco ma się nie przegrzewać. Ekspres posiada 5 ustawień stopnia zmielenia, od kawy najdrobniej po najgrubiej zmieloną, a system mielenia Saeco Adapting System automatycznie dostosowuje parametry cyklu mielenia do użytej mieszanki.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-44n6cn

Technologia podwójnej komory spieniania ma umożliwiać utrzymanie stałej temperatury mleka, optymalnej dla napojów takich jak cappuccino, latte macchiato lub caffe latte. Bojler Saeco umożliwia zaparzenie kawy tuż po spienieniu mleka (lub odwrotnie), a pół litra pojemności pozwala na przyrządzenie 4 porcji cappuccino. Pojemnik na mleko i tackę ociekową można myć w zmywarce do naczyń.

Zobacz: Jaki wybrać i kupić automatyczny ekspres do kawy?

Automatyczny program płukania i usuwania kamienia ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, natomiast dzięki dostępowi z boku urządzenia mamy możliwość czyszczenia i smarowania wyjmowanego systemu parzenia.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto wynoszą:
HD8769/09 (czarny) - 3599 PLN
HD8769/019 (srebrny) - 3749 PLN

ycipk-44n6cn

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44n6cn

ycipk-44n6cn
ycipk-44n6cn