Prezydent Duda jako jeden z pierwszych użyje nowej funkcji Facebooka

Prezydent Duda jako jeden z pierwszych użyje nowej funkcji Facebooka

06.08.2015 10:24, aktual.: 15.06.2016 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Facebook ogłosił, że wszystkie osoby publiczne, które korzystają z Facebook Mentions, mogą już komunikować się z obserwującymi ich osobami oraz fanami na Facebooku przez transmisje wideo prowadzone na żywo. Dzięki temu, osoby korzystające z portalu mogą odkrywać w strumieniu aktualności materiały wideo transmitowane przez znane osoby, a także komentować je i udostępniać znajomym.

Live to dla osób publicznych sposób na zaprezentowanie autentycznych i wciągających historii na Facebooku, pozwalających na jeszcze bliższy kontakt z fanami. Wśród znanych osób, które skorzystają z tej formy transmisji, oprócz Andrzeja Dudy znalazły się: Dwayne The Rock Johnson, Serena Williams, Luke Bryan, Ricardo Kakà, Ashley Tisdale, Lester Holt, Martha Stewart i Michael Bublé.

Andrzej Duda będzie jednym z pierwszych polityków na świecie i zarazem pierwszym politykiem w Polsce, który skorzysta z Live. Nowy prezydent Polski połączy się na Facebooku za pośrednictwem transmisji na żywo w szczególnej dla niego chwili - dniu zaprzysiężenia. Transmisja będzie dostępna na oficjalnej stronie Andrzeja Dudy na Facebooku. Osoby, którym nie uda się obejrzeć relacji na żywo, będą mogły później odtworzyć materiał na stronie prezydenta.

Abstrahując od polityki, miło popatrzeć na zmiany, które zachodzą w naszym kraju: polscy politycy odkryli już Twittera, niektórzy nawet wiedzą, jak wstawia się śmieszne obrazki na Facebooka, w kampanii prezydenckiej niektórzy korzystali z serwisu Instragram, a nowy prezydent zacznie od streamu na żywo. Jeszcze kilkanaście miesięcy i swoich posłów dodawać będziemy sobie na Snapchacie.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Pierwsze zdjęcia nowej sztandarowej Lumii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)