Nowy Packard Bell dot s - mały i oryginalny

Nowy Packard Bell dot s - mały i oryginalny

Nowy Packard Bell dot s - mały i oryginalny
Źródło zdjęć: © Packard Bell
20.05.2011 13:56

Najnowszy netbook Packard Bell dot s oferuje oryginalne wzornictwo oraz dość długi czas pracy na baterii. Obudowa, dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i różowej. Grubość obudowy nowego komputera Packard Bell zaledwie 25 mm oraz waga poniżej 1,2 kg. Netbook dot s wyposażony jest w typowy ekran o przekątnej 10,1 cala oraz klawiaturę o 7% mniejszą od standardowej

Sercem Packard Bell dot s jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom (dostępne są komputery z modelami procesorów: N455. N475 lub N570). Netbook zapewnia nawet do 8 godzin pracy bez konieczności ładowania. Ponadto dot s wyposażony jest w touchpad z obsługą funkcji wielodotyku oraz szereg klawiszy funkcyjnych, takich jak MyBackup (kopia bezpieczeństwa) czy przyciski służące do sterowania odtwarzaniem plików multimedialnych.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

W dot s nie zabrakło również modułów WiFi i Bluetooth 3 (opcja), które zapewniają nam bezprzewodową komunikację z internetem oraz urządzeniami peryferyjnymi. Dodatkowo, najnowszy Packard Bell, do dyspozycji użytkownika oddaje wbudowaną kamerkę oraz mikrofon. Do komunikacji przydatna może okazać się także aplikacja Packard Bell Social Networks uruchamiana za pomocą dedykowanego przycisku, która pozwala na sprawdzanie kont w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube i Flickr. Przeprojektowano również zasilacz, który teraz jest znacznie mniejszy i lżejszy oraz pozwala na montaż na ścianie.

Packard Bell dot s wyposażono również w dysk twardy 25. GB, wbudowany czytnik kart pamięci oraz pełnej wersji oprogramowania Adobe Photoshop Elements do obróbki i przeglądania zdjęć.

Najnowszy netbook Packard Bell dot s dostępny będzie w sprzedaży w Europie od czerwca 201. roku, w sugerowanej cenie 249 euro. Sprzedaż w Polsce planowana jest na trzeci kwartał 2011.

Produkty Packard Bell objęte są 24 miesięczną gwarancją. Serwis funkcjonuje na zasadzie door-to-door.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)