Nowy MySpace już działa i prezentuje się imponująco

Strona głównaNowy MySpace już działa i prezentuje się imponująco
16.01.2013 10:00
Nowy MySpace już działa i prezentuje się imponująco
Źródło zdjęć: © chip.pl

Uruchomienie serwisu powiązano z premierą nowego singla Justina Timberlake'a "Suit & Tie" z gościnnym udziałem rapera Jay-Z.

Wizerunek Justina Timberlake'a wita nas już na głównej stronie. Nic dziwnego, jest on jednym z najważniejszych inwestorów nowej odsłony MySpace.

Prace nad serwisem trwają już od dłuższego czasu. Wersja beta trafiła do wewnętrznych testów jeszcze w lipcu zeszłego roku i została zaprezentowała na krótkim filmie we wrześniu. Jednak aby skorzystać z nowej funkcjonalności, trzeba było mieć dostęp do specjalnego zaproszenia. Od teraz nowy MySpace jest dostępny dla wszystkich. Nawet nie wymaga rejestracji, można się zalogować m.in. przez Facebooka.

288768799224969363
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Wygląd usługi zmienił się całkowicie. Teraz strona jest przewijana w poziomie, co z początku może wydawać się dziwne, ale w praktyce działa całkiem przyzwoicie. To z pewnością spodoba się użytkownikom Windows 8. Menu witryny znajduje się z lewej strony. Możemy tam przeglądać naszą aktywność oraz aktywność znajomych. Z tego samego miejsca twórcy umożliwiają poznawanie nowych utworów. Co ciekawe twórcy wciąż oficjalnie nie ogłosili startu nowej wersji strony.

288768799225100435
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Jedna pogłoska i akcje Apple’a lecą w dół"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)