Trwa ładowanie...
d35z34e
Gadżety

Nowość od MPM - żelazko parowe o nietypowym wzornictwie

Nowe żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-10 zostało stworzone nie tylko do prasowania, ale także aby cieszyć oko użytkownika. Żelazko posiada wyprofilowany stożek docierający do trudno dostępnych miejsc, a także system Anti-Drip, który zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Vertical Ironing pozwala prasować rzeczy w pozycji pionowej. Funkcjonalność nowego żelazka MZE-10 dopełnia ciekawa estetyka. Stopa ceramiczna jest w kolorze złotym i dobrze komponuje się z fioletem i kwiatowym motywem na obudowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MPM MZE-10 żelazko
MPM MZE-10 żelazko (Materiały prasowe)
d35z34e

Nowe żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-10 zostało stworzone nie tylko do prasowania, ale także aby cieszyć oko użytkownika.

Żelazko posiada wyprofilowany stożek docierający do trudno dostępnych miejsc, a także system Anti-Drip, który zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Vertical Ironing pozwala prasować rzeczy w pozycji pionowej.

Najważniejszym elementem nowego urządzenia MPM jest zaawansowana stopa ceramiczna. Stożek Special Tip ułatwi prasowanie takich części ubrań, jak kołnierzyki, mankiety lub zakładki. Możliwość wzmocnienia wyrzutu pary pozwala uporać się z zagnieceniami, a funkcja Vertical Ironing umożliwia prasowanie rzeczy w pionie. Dzięki systemowi Anti-Drip nie należy się obawiać kapania wody, podczas prasowania w niskich temperaturach.

MPM MZE-10 żelazko (fot. Materiały prasowe)
MPM MZE-10 żelazko ((fot. Materiały prasowe))

Funkcjonalność nowego żelazka MZE-10 dopełnia ciekawa estetyka. Stopa ceramiczna jest w kolorze złotym i dobrze komponuje się z fioletem i kwiatowym motywem na obudowie.

d35z34e

Podziel się opinią

Share
d35z34e
d35z34e
Więcej tematów