Żelazko MPM MZE-04 z funkcją Auto-Shut Off

Żelazko MPM MZE-04 z funkcją Auto-Shut Off

Żelazko MPM MZE-04 z funkcją Auto-Shut Off
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.08.2012 10:46

Żelazko MZE-04 firmy MPM wyposażono w funkcję Auto-Shut Off (elektroniczne bezpieczne wyłączenie urządzenia), funkcję Vertical Ironing (prasowanie w pionie) oraz wyprofilowany stożek Special Tip docierający do trudno dostępnych miejsc.

Przed wyjściem z domu należy wyłączyć urządzenia elektryczne –. uczymy się tego od małego. Zdarza się jednak, że w pośpiechu zapominamy o tej żelaznej regule, pozostawiając wtyczki w kontaktach. Żelazko parowe MPM MZE-04 dzięki funkcji Auto-Shut Off wyłączy się automatycznie, gdy nie będziemy z niego korzystać przez dłuższą chwilę.

Sprzęt wyposażono w szereg funkcji, które mają ułatwić prasowanie. Jedną z nich jest Vertical Ironing umożliwiająca prasowanie w pionie, bez potrzeby zdejmowania ubrań z wieszaka. Dotarcie do trudnodostępnych miejsc ma ułatwić ceramiczna stopa żelazka zakończona wyprofilowanym stożkiem Special Tip. Ponadto urządzenie wyposażono w system Anti-Drip, który ma zapobiegać kapaniu wody podczas prasowania garderoby w niskich temperaturach.

Producent zapewnia, że żelazko jest również łatwe w czyszczeniu i konserwacji dzięki funkcji samooczyszczania (Self Clean) oraz aktywnemu systemowi anty-wapiennemu (Anti Calc), który przeciwdziała zatykaniu otworów wylotu pary przez kamień. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: soczystej zieleni z czernią lub bardziej stonowanej zieleni z bielą.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Żelazko MZE-04:
- stopa ceramiczna
- uderzenie pary 75 g/min.
- ciągły wyrzut pary 0-20 g/min.
- lampka kontrolna temperatury
- spryskiwacz
- zbiornik na wodę o pojemności 330 ml
- powierzchnia rączki pokryta powłoką antypoślizgową
- obrotowy przewód sieciowy o długości 3 m
- automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
- regulacja mocy pary, regulacja temperatury

Parametry:

- 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz
- moc: 240. - 2800 W

Cena: 120 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)