Łatwe prasowanie z nowym żelazkiem MPM

Łatwe prasowanie z nowym żelazkiem MPM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.05.2014 00:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy model żelazka MPM- MZE-11- posiada szereg funkcji umożliwiających prasowanie nawet najbardziej wymagających materiałów. Przydatne są także dodatki jak „strażak”, czy funkcja prasowania w pionie.

Żelazko parowe MZE-1. posiada możliwość prasowania w pionie, pomocną w przypadku łatwo gniotących się i delikatnych firanek, zasłon, koszul czy sukienek. Oprócz tego, wyposażone jest w funkcję ANTI-DRIP, która zapobiega kapaniu wody w przypadku użytkowania w niskiej temperaturze. Bezpieczeństwo obsługi gwarantuje system AUTO-SHUT OFF - strażak, który po określonym czasie bezruchu, automatycznie wyłącza urządzenie. Ponadto, stała prędkość wyrzutu pary wynosząca do 30g/min umożliwia szybkie i bezproblemowe prasowanie grubych materiałów.

Model MZE-1. posiada anodowaną stopę odporną na zarysowania, która nie tylko odznacza się wysoką wytrzymałością i łatwością czyszczenia, ale także nie przywiera do materiału. Dodatkowym atutem jest także pokryta antypoślizgową powłoką rączka, gwarantująca pewny uchwyt.

Cena: 150 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)