Trwa ładowanie...
dy1fudy

Nowe golarki Philips 9000 - możesz polecieć w kosmos

Philips wprowadził do swojego portfolio nowe golarki, serii 9000. Z tej okazji już niedługo ruszy konkurs Misja Kosmos, w ramach którego, choć brzmi to dość niewiarygodnie, Philips przekaże zwycięzcy bilet na lot w kosmos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe golarki Philips 9000 - możesz polecieć w kosmos
(Materiały prasowe)
dy1fudy

Aby stać się drugim Polakiem w historii, który znajdzie się w przestrzeni kosmicznej, należy nagrać filmik pokazujący, jak można pokonać prawa fizyki. Autorzy 6 najlepszych zgłoszeń otrzymają kolejne wyzwania - po jednym opracowanym przez współpracujących z Philipsem videoblogerów: adBustera i SciFan oraz jedno wybrane spośród pomysłów internautów. Po drugim etapie zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma szansę odbycia podróży na wysokość 10. km.

Nowe modele golarek Philips serii 900. wyposażone są w głowice wykonane w technologii ContourDetect - poruszają się w ośmiu różnych kierunkach tak, aby wykryć kształt twarzy i się do niego dostosować. Dzięki temu, aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, ma wystarczyć jedno pociągnięcie golarki. Golarki wyposażone są także w system precyzyjnych ostrzy V-Track, które wyłapują i usuwają najbardziej przylegające włoski, przez co usuwają do 20% więcej włosków w każdym ruchu w porównaniu z poprzednimi modelami producenta. Dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą z kolei dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.

Więcej o golarkach serii 9000 w tym materiale.

Sprzęt RTV i AGD w atrakcyjnych cenach. Kliknij i się przekonaj >>

dy1fudy

Podziel się opinią

Share
dy1fudy
dy1fudy
Więcej tematów