Philips Multigroom: golarka do twarzy i głowy

Philips Multigroom: golarka do twarzy i głowy

Philips Multigroom: golarka do twarzy i głowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.07.2014 14:44

Wodoodporny zestaw do golenia Philips MultiGroom Pro obejmuje pakiet narzędzi do stylizacji włosów i zarostu: metalowy trymer i zestaw 7 nasadek, w tym regulowane nasadki grzebieniowe z maksymalnie 18 ustawieniami długości.

Mężczyźni, zdając sobie sprawę, że efektowny zarost jest ich wizytówką, coraz śmielej eksperymentują ze stylizacjami. Jednocześnie, ze względu na wygodę, popularne staje się także samodzielne strzyżenie.

Multigroom Philips QG337. to uniwersalne urządzenie, które zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie pielęgnacji męskiego zarostu. Zestaw obejmuje: metalowy trymer i zestaw 7 nasadek, w tym regulowane nasadki grzebieniowe.

Urządzenie umożliwia łatwe przycięcie brody do preferowanej długości. Nasadka grzebieniowa do brody i wąsów daje możliwość wyboru jednego z 1. ustawień długości - od 1 do 18 mm (w odstępach co 1 mm). Po przycięciu zarostu można też użyć golarki z precyzyjną siateczką, aby uzyskać efekt gładkiej skóry. Jeśli zależy nam natomiast na wyrażeniu swojego stylu i stworzeniu cienkich linii należy skorzystać trymera do modelowania (20 mm szerokości).

W zestawie QG337. znajduje się też precyzyjny obrotowy trymer, dzięki któremu można usunąć zbędne włosy z uszu i nosa oraz nasadka do strzyżenia włosów. Dzięki maszynce o szerokości ostrza 41 mm można także przystrzyc włosy. Dodatkowy przycisk turbo zwiększa obroty i przyspiesza strzyżenie.

Philips QG337. łatwo utrzymać w czystości, gdyż jest wodoodporny i można ją wyczyścić, płucząc pod bieżącą wodą. Ostrza są z kolei samoostrzące się i nie wymagają smarowania. Wbudowany akumulator zapewnia 50 minut bezprzewodowego działania po zaledwie godzinie ładowania. Dodatkowo umożliwia szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarczające na jedno pełne strzyżenie. Jeżeli natomiast w trakcie przycinania wyczerpie się akumulator, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, aby kontynuować pracę. O stanie naładowania urządzenia informuje wskaźnik.

Cena: 280 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)