Philips Senso Touch 3D - nowe wersje topowej golarki Philips

Philips Senso Touch 3D - nowe wersje topowej golarki Philips

Philips Senso Touch 3D - nowe wersje topowej golarki Philips
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.11.2012 13:14

Philips pokazał nowe wersje swojej topowej golarki Senso Touch 3D. Odświeżone modele mają zapewniać dokładne golenie dzięki dopasowaniu ruchomych głowic do kształtu twarzy, a ich wodoodporna konstrukcja ma umożliwiać golenie na sucho lub mokro - dokładnie tak jak w poprzedniej wersji. Przeprojektowano jednak kształt niektórych elementów, a do zestawu dołączany jest teraz specjalny, nakładany trymerem do brody.

Golarki Philips Senso Touch 3. posiadają system GyroFlex z głowicami UltraTrack, podwójne ostrza, wbudowany trymer (RQ1250) a także nakładany trymer do brody z 5-cioma ustawieniami długości (RQ1295).
System GyroFlex 3. to trzy niezależne ruchome głowice golące, umożliwiające golarce dopasowanie się do konturów twarzy. Technologia ta pozwala ograniczyć siłę nacisku podczas golenia, co ma zmniejszać podrażnienia skóry. System podwójnych ostrzy unosi przylegające włosy i przycina je na linii skóry.
Aquatec to uszczelnienia zastosowane w konstrukcji golarek Senso Touch 3. RQ1295 oraz RQ1250. Dzięki nim można golić się na sucho lub mokro, z użyciem pianki lub żelu. Golarkę Senso Touch 3D RQ1250 po zakończonej pracy można umyć pod bieżącą wodą, z kolei golarka Senso Touch 3D RQ1295 otrzymała w zestawie stację czyszcząco-ładującą z systemem JetClean+, który czyści i smaruje ostrza, a jednocześnie ładuje urządzenie.

Dzięki technologii SkinGlide golarka Senso Touch 3. ma płynnie przesuwać się wzdłuż linii skóry nie powodując otarć, a jej użytkowanie ma ułatwiać uchwyt Easy Grip z powłoką antypoślizgową.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Rekomendowana cena detaliczna Senso Touch 3D wynosi:
RQ1295 - 1699 PLN *
RQ1250 - *
899 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)