Najpopularniejsze nawigacje w App Store w 2013 roku

Strona głównaNajpopularniejsze nawigacje w App Store w 2013 roku
31.12.2013 12:40
Najpopularniejsze nawigacje w App Store w 2013 roku
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

Apple ogłosiło listę najpopularniejszych aplikacji w App Store w 2013 roku. Oczywiście podzielone zostały na kilka kategorii. Wśród bezpłatnych aplikacji na trzech pierwszych miejscach znalazły się odpowiednio YouTube, Facebook i Google Maps. Tak wysokie miejsce nawigacji Google dowodzi, jak duże znaczenie w naszym codziennym życiu odgrywają mapy. W pierwszej trzydziestce znalazła się jeszcze aplikacja Google Earth.

Wśród aplikacji płatnych, które wykorzystują mapy lub geolokalizację najwyżej uplasował się Flightradar2. Pro, który podobnie jak Google Maps zajął trzecie miejsce. W pierwszej setce w tym roku znalazły się także JakDojade.pl, Nawigacja SygicEurope, AutoMapa Polska, AutoMapa Europe, SkiTracks - GPS track recorder, Runtastic PRO GPS Running, Walking & Fitness Tracker, Speed Tracker, Geocaching, City Maps 2Go Pro i Navigon Europe.

Jeżeli chodzi zaś o "Top Grossing" - najwyżej znalazł się Navigon Europe, pokonując Sygic Europe, TomTom Europe, AutoMapę, FlightRadar2. Pro, CoPilot GPS czy Marine Europe.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Jak powstają mapy cyfrowe?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)