Mikroblogowa platforma praktyków PR

Mikroblogowa platforma praktyków PR

01.07.2010 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowakomunikacja.pl to nowa mikroblogowa platforma praktyków mediów
i komunikacji. Jej celem są analizy i kształcenia w zakresie komunikacji medialnej. Platforma mikroblogowa powstała w ramach projektu społecznego, we współpracy z uczelnią Collegium Civitas.

Projekt tworzą menedżerowie mediów, marketerzy, dyrektorzy i konsultanci PR, eksperci w dziedzinie komunikacji strategicznej i produkcji medialnej, w tym telewizji online. W gronie inicjatorów są, między innymi: Tomasz Józefacki, Konrad Ciesiołkiewicz, Amelia i Józef Łukasiak, Anna Ałaszkiewicz, Piotr Bazylko, Piotr Wysocki, Tomasz Fill, Marcin Piecewicz, Paweł Patkowski oraz Jan Namedyński.

- Krótka forma tekstów oznacza podawanie konkretów. Platforma będzie dawała konkretne wskazówki, sugestie, źródła do profesjonalnego rozwoju dla nas samych i wszystkich, którzy będą chcieli z nami dyskutować - mówi Konrad Ciesiołkiewicz.

- To projekt społeczny, poza naszymi zawodowymi obowiązkami, nastawiony na edukację medialną –. podkreśla z kolei Tomasz Józefacki.
Serwis nowakomunikacja.pl będzie wykorzystywany również przy projektach szkoleniowych, warsztatach i studiach Collegium Civitas. Jest otwarty dla wszystkich użytkowników. Platforma jest w pełni zintegrowana z serwisem facebook.com, i jako pierwsza w Polsce posiada rozwiązanie umożliwiające kontekstowe łączenie dyskusji z facebooka z komentarzami własnych użytkowników.

- Chcieliśmy rozmawiać z ludźmi tam, gdzie jest to dla nich wygodne, zachowując jednocześnie logiczny tok rozmowy. System, który zastosowaliśmy, umożliwia prowadzenie jednej dyskusji w dwóch niezależnych miejscach – mówi Jan Namedyński.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)