Trwa ładowanie...
d4m04a7

Lokosuszarka MPM z wymiennymi końcówkami

Każda kobieta niemal codziennie, zastanawia się nie tylko w co się ubrać, ale także jak się uczesać. Niestety, z oszczędności czasu większość decyduje się związać włosy w kucyk lub zostawić rozpuszczone. Nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM, może pomóc odmienić banalną fryzurę i szybko ułożyć loki lub delikatne fale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
lokosuszarka MPM
lokosuszarka MPM (Materiały prasowe)
d4m04a7

Dzięki jednoczesnemu suszeniu i modelowaniu, nowa lokosuszarka MPM pozwala szybko uzyskać zarówno burzę loków, subtelne fale jak i wygładzone, uniesione włosy. Możliwość trzystopniowej regulacji temperatury nawiewu i prędkości obrotów sprawia, że zarówno delikatne i podatne kosmyki oraz te gęste i trudne w stylizacji, zostaną odpowiednio ułożone.

lokosuszarka MPM (fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Dwie wymienne szczotki zapewniają dowolność wyboru fryzury. Większa, pięciocentymetrowa sprawdza się przy unoszeniu włosów u nasady i modelowaniu fal. Uczesanie w stylu hiszpańskim można łatwo osiągnąć poprzez wygładzenie górnej części włosów, a następnie skręcenie końcówek przy użyciu mniejszej szczotki. Pozwala ona również uzyskać drobne loki na całej głowie, których wykonanie ułatwi zmienny kierunek obrotów nakładki. Dodatkowo, długi, obrotowy przewód umożliwia układanie włosów bez konieczności przekładania lokosuszarki z ręki do ręki.

d4m04a7

Cena: 119zł

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4m04a7

d4m04a7
d4m04a7