Suszarka MPM MSW-06 z jonizatorem

Suszarka MPM MSW-06 z jonizatorem

Suszarka MPM MSW-06 z jonizatorem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2012 15:28

Posiada 3-stopniową regulację temperatury. Wyposażona w przycisk jonizacji powietrza oraz nadmuchu zimnego powietrza. Dodatkowo posiada lampki kontrolne czerwoną (dla nadmuchu zimnego powietrza) oraz zieloną (dla jonizacji powietrza). Suszarka ma składaną rączkę, nasadkę skupiającą oraz odkręcaną kratkę wlotu powietrza.

Suszarka MSW-0. firmy MPM wyposażona została w wytwarzający ujemne ładunki jonizator, dzięki któremu znajdujące się na włosach ładunki dodatnie są neutralizowane, co zapobiega elektryzowaniu się włosów. Funkcja jonizacji wpływa również na ich wygląd – są gładsze oraz sprawiają wrażenie zdrowszych i lepiej odżywionych. Ponadto skupiająca wydmuchiwane powietrze nasadka i trójstopniowa regulacja temperatury ułatwia układanie włosów oraz przyspiesza proces ich suszenia. Co więcej, suszarka wyposażona jest w funkcję nadmuchu zimnego powietrza, który utrwala fryzurę i nadaje włosom połysk.

O tym, że funkcja jonizacji i nadmuchu zimnego powietrza jest włączona informują, odpowiednio czerwona i zielona lampka kontrolna.

Opis:
- Przycisk nadmuchu zimnego powietrza
- Przycisk 3-stopniowej regulacji temperatury
- Przycisk jonizacji powietrza
- Lampka kontrolna nadmuchu zimnego powietrza (czerwona)
- Lampka kontrolna jonizacji powietrza (zielona)
- Uchwyt do zawieszania
- Składana rączka
- Nasadka skupiająca
- Odkręcana kratka wlotu powietrza

Parametry techniczne:
- 230 V – 50 Hz
- moc: 150. W

Sugerowana cena detaliczna *79 PLN *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)