Trwa ładowanie...
dae4t2q

Latem włącz muzykę na full. Przyda się głośnik przenośny

Plaża, słońce i relaksująca muzyka sącząca się z głośników. Dla wielu osób to wymarzony scenariusz. Zamiast korzystać ze smartfona, pomyśl więc o lepszym, większym głośniku. Sprawdzi się wszędzie, na plaży, w lesie czy ogrodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zabierz go ze sobą na wakacje
Zabierz go ze sobą na wakacje (Shutterstock.com)
dae4t2q

Znaleźliśmy kilka poręcznych głośników o zaskakująco dobrej jakości dźwięku. Z nimi każda wycieczka, biwak czy piknik może zmienić się we wspaniałą imprezę.

Więcej, lepiej, głośniej

Trudno jest znaleźć smartfona, który oferowałby naprawdę dobrą jakość dźwięków. Niewielkie głośniczki są przystosowane raczej do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, niż słuchania muzyki w większej grupie. Dlatego wiele osób decyduje się na rozszerzenie możliwości telefonu właśnie poprzez głośniki przenośne. Przykładowo głośniki JBL Flip 3 pozwala na maksymalny czas pracy do 10 godzin, a w dodatku wyposażono go w system zabezpieczający przed kurzem i zachlapaniem. To czyni z niego doskonały sprzęt na plażę.

  Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

W ruchu i statycznie

Nie musisz bawić się z dodatkową plątaniną kabli. Wystarczy tylko pamiętać o tym, aby zawczasu uzupełnić baterię i tyle. To daje zupełnie nowe możliwości. Możesz schować go do plecaka, przypiąć karabińczykiem do sprzączki czy roweru i słuchać muzyki podczas wycieczek w gronie znajomych lub rodziny. Oczywiście możesz również postawić go na trawie, by cieszyć się muzyką podczas odpoczynku. Nowoczesne modele wyglądają na tyle interesująco, że dopasują się stylem do każdego salonu.

dae4t2q

Włącz i jedź

Połączenie urządzenia ze smartfonem jest szybkie i intuicyjne. Nie trzeba wgrywać specjalnego oprogramowania, wystarczy sparować telefon z głośnikiem i gotowe. Mając do dyspozycji aplikacje pozwalające na słuchanie muzyki lub odtwarzacz puszczający piosenki z dysku, masz właściwie nieograniczone możliwości.

Interesujący design nie musi być drogi. Nawet najtańsze głośniki, które kosztują mniej niż 100 złotych mają wiele do zaoferowania. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Chodzi przede wszystkim o jakość dźwięku i czas, jaki urządzenie będzie w stanie działać na jednym ładowaniu. Wszystko zależy od mocy i odpowiedniego akumulatora.

  Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Zwróć uwagę również na to, jaka jest jakość obudowy sprzętu. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz wodoodporny model w atrakcyjnej cenie. Dodatkowe udogodnienia takie jak radio, subwoofer, bardziej zaawansowane ustawienia odtwarzania czy pilot służący do zdalnego sterowania tylko poszerzają możliwości sprzętu, warto więc sprawdzić, co jeszcze ma do zaoferowania.

dae4t2q
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dae4t2q

Podziel się opinią

Share
dae4t2q
dae4t2q
Więcej tematów