Trwa ładowanie...
d359slp
CHIP
tablet

Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...

Jolla ogłosiła w listopadzie, że po wycofaniu się inwestora z finansowania firmy, ta popadła w duże tarapaty. Fiński producent musiał zwolnić większość pracowników i złożyć wniosek do władz o restrukturyzację zadłużenia. Zdobyła w końcu upragnione finansowanie, ale?
Share
Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...
Źródło: Materiały prasowe
d359slp

Jolla, mimo iż cudem uniknęła odejścia w zapomnienie, nie zaczyna nowego roku z wielką pompą. Firma właśnie ogłosiła złe wieści dla wszystkich tych, którzy ufundowali projekt _ Jolla Tablet _ za pośrednictwem serwisu _ crowdfundingowego _ Indiegogo.

Informuje, że już na początku przyszłego roku rozpocznie wysyłkę "niewielkiej części" zaplanowanych urządzeń Jolla Tablet. Dodaje jednak, że nie była w stanie wyprodukować zamówienia w całości i nie wszyscy, którzy wpłacili z wielomiesięcznym wyprzedzeniem pieniądze, urządzenie otrzymają. Jednak nie mamy czuć się obrabowani, bo Jolla rzekomo szykuje dla tych osób "bardzo miłą niespodziankę".

Niestety, nie wiemy ile tabletów zdołano wyprodukować ani nawet kiedy dowiemy się czegoś więcej na temat tej niespodzianki.

d359slp

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Babypod...

d359slp

Podziel się opinią

Share
d359slp
d359slp
Więcej tematów