Trwa ładowanie...

Konferencja JDD: wybieramy JUGmajstera! Wesprzyj swojego kandydata!

Konferencja JDD w tym roku stawia na ścisłą współpracę z lokalnymi społecznościami, gromadzącymi ekspertów Java. Przy okazji październikowej edycji członkowie Java User Group będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na scenie konferencji, ramię w ramię ze znanymi w całym środowisku ekspertami. Zapowiada się najlepszy, międzygalaktyczny zjazd miłośników Java - dla naszych czytelników przygotowaliśmy 15 proc. zniżkę.
Share
Konferencja JDD: wybieramy JUGmajstera! Wesprzyj swojego kandydata!
Źródło: Materiały prasowe
d3y90e7

*Kto zatrzęsie sceną konferencji? *

Patrząc na listę prelegentów tegorocznego JDD jedno jest pewne - przygotujcie się na prawdziwą eksplozję Javowej wiedzy w wykonaniu najlepszych ekspertów we wrzechświecie! Paul Bakker, Michał Bartyzel, Tomek Borek i Andrey Adamovich to tylko zapowiedź tego, co będzie się działo. Zachęcamy dozapoznania się z pełną listą prelegentów i tematów, które poruszą podczas konferencji. Starannie wyselekcjonowana agenda, która zadowoli najbardziej wymagających, to zasługa Rady Programowej JDD, która została rozszerzona o najbardziej doświadczonych członków JUG-ów.

*Wybieramy JUGmajstera! *

d3y90e7

JUGmajster to jedyny, niepowtarzalny, przyznawany po raz pierwszy i przysługujący przez rok tytuł, którym uhonorujemy prelegenta wywodzącego się z lokalnych JUG-ów (Java User Group), po raz pierwszy występującego na scenie JDD i przemawiającego do kilkuset osób z całej Polski!

*Kto kandyduje? *

Poprosiliśmy lokalne JUGi o wskazanie osób, które świetnie sprawdzają się w roli prelegenta na lokalnych spotkaniach. Oto i oni - poznajcie społecznościowych kandydatów, debiutantów JDD, którzy staną w szranki o tytuł JUGmajstera!

Wojciech Oczkowski - Don't Panic - Hitchhiker's guide to the JVM monitoring
Tomek Kowalczewski - Panta rhei or Reactive Java in practive
Patryk Orwat - REST, JSON API i Internety
Zbyszko Papierski- Lucene - od wyszukiwarki po analizę danych
Sławek Piotrowski- ClassIndex - szybka alternatywa dla skanowania klas
Krzysztof Muchewicz - DDD w praktyce, czyli jak wdrażamy i uczymy się DDD w Allegro
Sebastian Łaskawiec - Infinispan – Data Grid do zadań specjalnych
Piotr Limanowski - Forgetting Java: Why Java Should Die in Flames and Take its Developers Along
Maciej Schmidt- Augmented Reality - kolejna mobilna rewolucja?

d3y90e7

Wesprzyj prelegenta społecznościowego ze swojej okolicy

Wyłoniony przez Was JUGmajster otrzyma od organizatorów JDD cenną nagrodę, chwalebny tytuł przysługujący mu do kolejnego JDD oraz Dziką Kartę, gwarantującą mu miejsce w agendzie 4Developers.

Szczegóły głosowania poznacie podczas JDD, ale jedno jest pewne - każdy głos będzie miał znaczenie! Jeśli chcecie wesprzeć kandydata ze swojej okolicy oraz poznać innych JUG-owców osobiście - to ostatni dzwonek do rejestracji przed wyższą ceną.

W grupie raźniej… i taniej!

Jeśli uda Wam się zebrać pięć osób z Waszej okolicy chętnych na wyjazd na JDD, dajcie znać w odpowiedzi na tę wiadomość - zależy nam, abyście mogli dopingować i wybrać najlepszego JUGmajstera spośród wszystkich JUG-ów, dlatego lokalne grupy otrzymają od nas zniżkę na bilet na JDD2015. Aby uzyskać zniżkę, kontaktujcie się z organizatorami pod adresem janusz.kamienski@proidea.org.pl.

d3y90e7

Zniżka dla naszych czytelników
Jeśli jesteście żądni kosmicznych wrażeń i Javowej wiedzy, to zapraszamy do Krakowa - dla naszych czytelników mamy 1. proc. zniżkę na JDD - wystarczy przy rejestracji wpisać kod zniżkowy “wp_15 “.

d3y90e7

Podziel się opinią

Share
d3y90e7
d3y90e7
Więcej tematów