Trwa ładowanie...

Katastrofa samolotu w Meksyku. Zginęły cztery osoby, a cztery zostały ranne

4 grudnia w mieście Sinaloa w Meksyku doszło do wypadku małego samolotu. 4 osoby zginęły na miejscu, a jedna trafiła do szpitala. Z nieznanych przyczyn awionetka runęła na dom.

Share
Katastrofa samolotu w Meksyku. Zginęły cztery osoby, a cztery zostały ranne
Źródło: Youtube.com
d4fr0lj

W zachodniej części Meksyku, stanie Sinaloa doszło do wypadku awionetki. W katastrofie zginęły cztery osoby - dwaj piloci oraz dwoje pasażerów. Trzeci pasażer miał tyle szczęścia, że przeżył, ale ranny trafił do szpitala. Cessna spadła na dom, a wszystko nagrał jeden ze świadków zdarzenia. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do katastrofy.

Tragedia miała miejsce we wtorek, 4 grudnia. Na filmie opublikowanym w serwisie YouTube widać, jak samolot z bardzo dużą prędkością zbliża się ku ziemi. W ułamku sekundy maszyna rozbija się o budynek mieszkalny. Nagranie jest przerażające.

Według informacji podawanych przez meksykańskie media, w momencie wypadku w domu przebywały trzy osoby. Było to dwoje dzieci w wieku 3 i 11 lat oraz kobieta w wieku 32 lat, prawdopodobnie matka. Ich życiu nic nie zagraża, ale również doznali obrażeń ciała.

d4fr0lj

Podziel się opinią

Share
d4fr0lj
d4fr0lj
Więcej tematów