Kärcher WV 50 - urządzenie do mycia szyb

Kärcher WV 50 - urządzenie do mycia szyb
16.09.2013 12:55
Kärcher WV 50 - urządzenie do mycia szyb
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Mycie okien i wszelkich powierzchni szklanych, dla wielu z nas, to nie tylko wyczerpująca i czasochłonna, ale także trudna praca. Osiągnięcie idealnego efektu - szyb czy innych szklanych powierzchni bez żadnych smug - jest zazwyczaj opłacone naprawdę dużym wysiłkiem.

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie - myjkę do okien WV 50. która ułatwiać ma mycie okien.

Urządzenie WV 5. przeznaczone jest do mycia również wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym w sprayu, pozostawić na chwilkę a następnie, w razie potrzeby, przetrzeć przy pomocy ściereczki z mikrofibry. Na koniec wystarczy zebrać wodę przy pomocy urządzenia, który działa niczym odkurzacz wciągając wodę.

Myjka zbiera brudną wodę i ma nie zostawiać żadnych plam ani smug. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk).

Myjkę do okien można kupić jako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielne urządzenie. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 25. ml płynu (jeden zbiornik), który usuwa między innymi tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brud osadzający się z dymu papierosowego.
Zobacz: Jak płacić mniej za wodę? 7 sposobów na obniżenie rachunków

Urządzenie wyposażone w litowo-jonową baterię waży 70. gram. Jedna bateria wystarcza na ok. 20 min pracy i pozwala na umycie powierzchni do 30 m².

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)