Trwa ładowanie...

Jeśli nie tłumacz Google, to co?

Wielu użytkowników przyzwyczajonych jest to korzystania z tłumacza udostępnionego przez Google. Mamy jednak kilka iinych ciekawych stron, które są nam w stanie przetłumaczyć nasze teksty w sposób nie gorszy, a często nawet lepszy niż Google. Jedną z takich stron jest Linguee.pl, która wystartowała w całkiem nowej odsłonie. Nowa wersja zawiera redakcyjny słownik i zaktualizowany interfejs, który umożliwia użytkownikom szybsze wyszukiwanie tłumaczeń. Linguee stworzył w tym celu technologię automatycznego uzupełniania i automatycznej korekty, która pokazuje tłumaczenia słownikowe już po wpisaniu kilku liter szukanego słowa.
Share
Jeśli nie tłumacz Google, to co?
Źródło: sxc.hu
d1gzz26

Nowe Linguee.pl oferuje wiele usprawnień w zakresie treści i jej prezentacji: Firma łączy na swojej stronie najnowsze technologie z wiedzą wysoko wykwalifikowanych ekspertów językowych –. między innymi poprzez współpracę z ponad 400 profesjonalnymi tłumaczami, leksykografami i lingwistami. Dodatkowym atutem, w szczególności dla nowicjuszy w danym języku, jest funkcja wymowy, dzięki której można odsłuchać oryginalną wymowę setek tysięcy słów.

Wraz z nowym interfejsem wprowadzono nową, dynamiczną wersję mobilną. Strona poprawia błędy pisowni, zgaduje uzupełnienia i pokazuje tłumaczenia jeszcze w trakcie pisania –. już po wpisaniu kilku liter. Wyszukiwarka Linguee oferuje ponadto dostęp do ponad miliarda przetłumaczonych tekstów, odpowiedziała dotychczas na ponad 4 miliardy zapytań i pomogła w samym listopadzie 2014 ponad 25 milionom osób znaleźć odpowiednie tłumaczenie.

d1gzz26

Podziel się opinią

Share
d1gzz26
d1gzz26
Więcej tematów