Trwa ładowanie...
d30ule7
Internet

Jednopasmowy router Wi-Fi o dużej mocy: Asus RT-N14UHP

Asus wprowadził do sprzedaży jednopasmowy router RT-N14UHP, który ma według deklaracji producenta wzmacniać zasięg sieci bezprzewodowej nawet o 300% w porównaniu ze standardowymi routerami tej klasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednopasmowy router Wi-Fi o dużej mocy: Asus RT-N14UHP
(Materiały prasowe)
d30ule7

Dzięki trzem, odczepianym antenom 9dBi i możliwości regulacji mocy, odpowiada na potrzeby użytkowników, którym zależy na maksymalnym pokryciu sygnałem. Urządzenie posiada również port USB 2.0. który umożliwia udostępnianie drukarek, plików, a nawet mobilnego połączenia z Internetem.

Router Asus RT-N14UHP eliminuje tzw. "martwe punkty" w sieci bezprzewodowej do minimum. Urządzenie posiada zintegrowany wzmacniacz sygnału oraz trzy mocne anteny 9dBi. Innowacyjna konstrukcja zapewnia trzykrotnie większe pokrycie sygnałem bezprzewodowym w porównaniu z routerami korzystającymi ze standardowych anten (2dBi). W praktyce oznacza to objęcie zasięgiem dwóch piętek budynku z prędkością do 300Mbit/s.

Urządzenie sprawdzi się jako router, bezprzewodowy punkt dostępowy lub bezprzewodowy wzmacniacz zasięgu. Dzięki temu może zostać zintegrowany z istniejącymi sieciami bezprzewodowymi, dodając funkcjonalność bezprzewodową lub zwiększając zasiąg dowolnego routera bezprzewodowego.

d30ule7

Wbudowany port USB 2.0 umożliwia łatwe udostępnianie drukarek USB i urządzeń magazynujących w sieci. Pozwala też połączyć router z Internetem za pomocą kompatybilnego dongle'a 3G/4. (HSPA+), w miejsce korzystania z portu 10/100Mbit/s Ethernet WAN. Połączenie 3G/4G może zostać udostępnione wszystkim urządzeniom w sieci. Router obsługuje także AiCloud - wbudowaną aplikację, która zmienia go w osobisty serwer chmury. Pliki przechowywane są w sieci, na podłączonych urządzeniach magazynujących lub na Asus WebStorage.

Routery WiFi, Access Pointy - największy wybór, najniższe ceny! Sprawdź!

d30ule7

Podziel się opinią

Share

d30ule7

d30ule7