Nowy router Wi‑Fi do Neostrady: Netgear D6300

Nowy router Wi-Fi do Neostrady: Netgear D6300
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.12.2013 12:25, aktual.: 17.12.2013 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie Netgear pojawił się router D6300. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek głównie z myślą o użytkownikach domowych, którzy korzystają z wielu sprzętów wymagających podłączenia do sieci.

Model D630. posiada wbudowany modem ADSL2+ oraz wzmacniacz sygnału, który poprawia wydajność zasięgu sieci bezprzewodowej. Router korzysta z najnowocześniejszego standardu 802.11ac, dzięki czemu zapewnia trzy razy szybszy przesył danych niż w przypadku rozwiązań sieciowych działających w standardzie 802.11n. Użytkownicy mogą liczyć na osiągnięcie przepustowości na poziomie 300 + 1300Mbps. Produkt wykorzystuje technologię Dual Band pozwalającą uzyskać maksymalny transfer danych przy minimalnych interferencjach.

D630. współpracuje z niemalże wszystkimi sprzętami (m.in. PC, MAC) i systemami operacyjnymi (np. IOS, Android). Wyposażony jest w rozwiązanie AirPrint, które umożliwia przesył danych do drukarki z iPada czy iPhone'a.

Nowy router umożliwia użytkownikom zarządzanie domową siecią poprzez aplikację GENIE. Za pomocą specjalnego panelu internauci mogą kontrolować i monitorować wszystkie podłączone do sieci urządzenia. Z kolei dzięki zainstalowanej usłudze Live Parental Control rodzice mogą chronić swoje dzieci przed niepożądanymi treściami w sieci poprzez blokowanie dostępu do wybranych stron, z opcją aktywacji usługi w wyznaczonych godzinach. Urządzenie jest również bardzo przydatne, gdy w domu przebywa więcej osób chcących skorzystać z Internetu. Wówczas do ich dyspozycji pozostaje specjalne, dedykowane łącze o poziomie bezpieczeństwa WPA/WPA2.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)