Bezprzewodowy router Linksys WRT110

Bezprzewodowy router Linksys WRT110

Bezprzewodowy router Linksys WRT110
Źródło zdjęć: © Linksys
18.07.2008 15:34

Linksys, oddział Cisco, wprowadza na rynek bezprzewodowy router Linksys WRT110, umożliwiający budowę szybkiej i stabilnej sieci domowej lub biurowej, nadzorowanej przez inteligentną aplikację LELA.

Urządzenie wyróżnia elegancka obudowa oraz szybka i bezpieczna technologia przesyłu danych. Nowy router zapewnia skuteczną redukcję martwych obszarów w obrębie sieci domowej lub biurowej.

Funkcjonalność
Użytkownicy routera WRT11. mogą współdzielić szerokopasmowe łącze internetowe, a tym samym sprawnie pracować na tych samych plikach. Router dobrze sprawdza się podczas obsługi gier sieciowych, drukarek, czy też zaawansowanych aplikacji, jak systemy do edycji video.

Obraz
© Linksys WRT110 (fot. Linksys)

Nowy router zapewnia:
szybki, bezprzewodowy dostęp do sieci
redukcję martwych obszary w obrębie sieci dzięki zastosowaniu technologii MIMO, polegającej na wykorzystaniu transmisji wieloantenowej zarówno po stronie nadawczej, jak i odbiorczej
szybszą transmisję w stosunku do standardowych routerów 802.11g (podczas pracy z innymi produktami z serii RangePlus lub draft-N); kompatybilność z innymi urządzeniami bezprzewodowymi pracującymi w standardach 802.11b i 802.11g
bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: Wi-Fi Protected Access™. (WPA2)

Prosta obsługa i instalacja
Za prawidłową instalację, a następnie działanie routera WRT11. odpowiada oprogramowanie LELA (Linksys EasyLink Advisor). Umożliwia ono łatwą konfigurację urządzenia oraz sieci bezprzewodowej. LELA jest to inteligentna aplikacja, który informuje użytkownika o problemach w obsłudze sieci oraz podpowiada, jak je rozwiązać. Praktyczną funkcją tego programu jest też możliwość podglądu wszystkich połączeń oraz urządzeń działających w ramach sieci, bez względu na ich producenta.

Ceny oraz dostępność
Router RangePlus WRT110 jest dostępny u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 199 zł z VAT.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)