iPod - on gada i czyta po polsku!

iPod - on gada i czyta po polsku!

iPod - on gada i czyta po polsku!
Źródło zdjęć: © WP.PL | [k-o]
17.10.2007 16:30, aktualizacja: 17.10.2007 16:55

Teraz dzięki polskim programistom możesz zmusić iPoda do czytania tekstów za pomocą syntezatora mowy IVONA wbudowanego w nową wersję program Expressivo 1.3

Teraz dzięki polskim programistom możesz zmusić iPoda do czytania tekstów za pomocą syntezatora mowy IVONA wbudowanego w nową wersję program Expressivo 1.3. Nie lubimy się chwalić, ale ten materiał też może być przeczytany przez elektronicznego lektora.

_ "Współpraca nowego Expressivo z iPodem została zapewniona dzięki zintegrowaniu programu z aplikacją iTunes - darmowym programem powszechnie stosowanym do obsługi odtwarzaczy iPod. Podczas czytania dowolnego tekstu przez Expressivo, jest on automatycznie dodawany do biblioteki iTunes w postaci pliku dźwiękowego. Tu może być przechowywany lub skopiowany na odtwarzacz. Wystarczy jedno kliknięcie myszką. W Expressivo 1.3 można też łatwiej tworzyć audiobooki, dzięki wprowadzeniu funkcji przyśpieszających proces syntezy plików tekstowych." _ - czytamy w informacji prasowej.

Program współpracuje także z iPhonem, a do jego funkcji należy czytanie poczty elektronicznej, kanałów RSS czy terminarza. Aplikacja może być wykorzystywana jako lektor w filmach, który czyta wskazany plik tekstowy.

Ciekawe funkcje Expressivo można sprawdzić za pomocą 60-dniowej wersji demonstracyjnej, którą można pobrać z lektorem męskim - http://www.idg.pl/ftp/pc_15956/expressivo.1.3.jacek.pl.html lub żeńskim - http://www.idg.pl/ftp/pc_15957/expressivo.1.3.ewa.pl.html.

Pełne wydanie programu kosztuje 79 zł. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta - http://www.expressivo.com.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)