i-mate kończy działalność?

i-mate kończy działalność?

i-mate kończy działalność?
24.09.2009 18:53

Wiele wskazuje na to, że firma i-mate, znana m.in. z produkcji smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile, kończy swoją działalność. Tak przynajmniej wynika z informacji, które podał serwis ITP, zorientowany w realiach bliskowschodniego rynku mobilnego.

Kwatera główna firmy, mieszcząca się w Dubaju, została zamknięta na cztery spusty. Również firmy współpracujące ze spółką informują, że otrzymali informację, że _ i-mate _ zakończył swoją działalność.

Także jej pracownicy mieli zostać wysłani na przymusowy, dwumiesięczny urlop. Jednak później przekazano im informację, że ich firma kończy działalność. A telefony w siedzibie głównej spółki cały czas milczą.

Warto zauważyć, że żadna z tych informacji nie doczekała się oficjalnego komentarza. Jednak wiele może być w niej prawdy, gdyż od pewnego już czasu o spółce i-mate było dosyć cicho. Poza tym już od jakiegoś czasu firma zmagała się z problemami finansowymi, czego efektem było wyjście z giełdy brytyjskiej oraz zamknięcie swoich biur w Stanach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)