Gry za darmo. "Rime" na Humble Bundle i "Jalopy" na Epic Games Store

Gry za darmo. "Rime" na Humble Bundle i "Jalopy" na Epic Games Store

Gry za darmo. "Rime" na Humble Bundle i "Jalopy" na Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
24.05.2019 11:04, aktualizacja: 24.05.2019 11:20

Świetna oferta na weekend. Dwie naprawdę niezłe gry do zgarnięcia za darmo z Humble Bundle i Epic Games Store - artystyczna przygodówka "Rime" oraz przygodówko-symulator "Jalopy". Wystarczy kilka kliknięć i obie dostajemy gratis na zawsze.

Humble Bundle oraz Epic Game Store regularnie urządzają "giveawaya", czyli rozdawanie gier za darmo. Tu nie ma żadnego haczyka, wystarczy zarejestrować się, kliknąć i cieszyś się darmową produkcją. Przez najbliższe dni za darmo pobierzemy gry "Rime " i "Jalopy".

"Rime" za darmo na Epic Games Store

"Rime" to wyjątkowo ciekawa i elegancko zrobiona gra przygodowa. Nasz bohater do młody chłopiec, który budzi się na wybrzeżu wyspy. Coś złego się stało, ale dopiero w trakcie gry zaczniemy odkrywać, co. Tymczasem na własną rękę zwiedzamy olbrzymie lokacje - i nie dostajemy żadnych podpowiedzi.

Zobacz też: 10 najlepszych i darmowych gier na Steam

W "Rime" szukamy cały czas drogi na przód, rozwiązując prostsze i trudniejsze zagadki logiczne. Wyprawie towarzyszy znakomita oprawa graficzna i duża dawka melancholii. Słoneczne rejony wyspy przeplatają się z podziemiami, świątyniami, ruinami, a całości towarzyszy odpowiednio "zamyślona" muzyka. Zdecydowanie warto poświęci tej grze czas.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Epic Games Store. Promocja trwa do 30 maja,

Obraz
© Materiały prasowe

"Jalopy" za darmo na Humble Bundle

Przedziwny, ale intrygujący miks symulatora i przygodówki. Rozklekotaną kopią Trabanta przemierzamy Europę Wschodnią z przełomu lat 80. i 90. Tam trzeba podjechać, tu kogoś spotkamy, coś naprawimy, rozwiążemy zagadkę, ubijemy interes. Urocze.

Grę pobierzemy za darmo ze strony Humble Bundle. Promocja trwa do 25 maja do godziny 19:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)