WP

Grupy nie działają. Spora awaria na portalu Facebook

Grupy nie działają na Facebooku, jeśli nie możecie się na nie dostać, nie traćcie czasu. Zniknął również cały lewy panel mieszczący się obok newsfeedu. Na razie nie wiadomo, co jest powodem awarii, ani kiedy zostanie naprawiona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria spowodowała niepokój w innych mediach społecznościowych
Awaria spowodowała niepokój w innych mediach społecznościowych (WP.PL)
WP

[Aktualizacja godz. 10:30] - sytuacja powoli wraca do normy, grupy znowu działają, a pasek po lewej stronie już powrócił. Nie widać wciąż menu obok zdjęcia profilowego.

Awarie nie odpuszczają Facebookowi. Tym razem przestały działać grupy, ale nie do końca. Posty wyświetlają się na newsfeedzie, ale nie ma możliwości wejścia w żadną z grup. Podczas próby wyskoczy nam pusta strona.

Downdetector
Podziel się
WP

Awarię grup na Facebooku zgłaszają użytkownicy z całego świata. Problem jest zauważany głównie w Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Nie widać panela po lewej stronie.

WP.PL
Podziel się

Początkowo problem dotyczył tylko paska po lewej stronie. Później okazało się, że nie działa również menu rozwijane przy zdjęciu profilowym. Zniknęły opcje "zarządzaj stronami", oraz "zarządzaj grupami".

Nie działa także zarządzanie stronami. Jeśli zarządzacie stroną na Facebooku, warto spróbować dodawania postów z poziomu aplikacji mobilnej, lub oprogramowania zewnętrznego, jeśli je posiadacie. Jednak i tu nie ma pewności, że zadziała. Niektórzy użytkownicy sygnalizują, że ten sposób również uległ u nich awarii.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP