Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych
Źródło zdjęć: © iSource

09.06.2010 15:20, aktual.: 09.06.2010 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma iSource, dystrybutor produktów Apple, zaprasza już 24 czerwca do warszawskiego Multikina przy Al. KEN 60 na imprezę Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych. Podczas wydarzenia eksperci różnych branż krok po kroku zademonstrują możliwości oprogramowania i sprzętu opartego o środowisko Mac. Warsztaty skierowane są do wszystkich, profesjonalnych i początkujących, pasjonatów nowych technologii i cyfrowego stylu życia.

Zaprezentowane zostaną rozwiązania Apple i ich zastosowanie w wielu obszarach życia, z myślą o osobach różnych profesji m.in. związanych z branżą filmową, fotograficzną, muzyczną oraz o właścicielach małych firm i osób pracujących w agencjach marketingowych.

Obraz
© (fot. iSource)

_ - Nasze warsztaty to doskonała okazja, by zobaczyć krok po kroku, jak wykorzystać oprogramowanie i sprzęt Apple do potrzeb domowych oraz profesjonalnych we wszystkich branżach. Dodatkowo mamy limitowaną liczbę miejsc dla tych, którzy chcą się sprawdzić w roli twórców i stworzyć swój własny album, czy też krótki filmik podczas prezentacji pakietu iLife _ –. mówi Magdalena Mroczkowska z firmy iSource, organizującej spotkanie.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z najnowszym oprogramowaniem, stworzonym przez Apple –. Aperture 3 - najnowszą wersją oprogramowania do obróbki
 i katalogowania zdjęć, z ponad 200 nowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z fotografiami, oraz pakietami iLife i iWork. Zaprezentowany zostanie także program Apple do edycji video.

Swoje rozwiązania zaprezentują partnerzy, tacy jak Canon, NEC, czy SONOS, pokazując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dodatkowo swoje produkty pokażą: Elgato, Symantec, Wacom oraz wiele firm, oferujących rozwiązania Apple.

Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Udział w konferencji Digital Lifestyle 2010 jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na tej stronie.

Digital Lifestyle- Warszaty Rozwiązań Cyfrowych
Multikino Ursynów

Al. KEN 60, Warszawa
Godz. 9:30 – 17.00

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)