Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych
Źródło zdjęć: © iSource
09.06.2010 15:20, aktualizacja: 09.06.2010 15:42

Firma iSource, dystrybutor produktów Apple, zaprasza już 24 czerwca do warszawskiego Multikina przy Al. KEN 60 na imprezę Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych. Podczas wydarzenia eksperci różnych branż krok po kroku zademonstrują możliwości oprogramowania i sprzętu opartego o środowisko Mac. Warsztaty skierowane są do wszystkich, profesjonalnych i początkujących, pasjonatów nowych technologii i cyfrowego stylu życia.

Zaprezentowane zostaną rozwiązania Apple i ich zastosowanie w wielu obszarach życia, z myślą o osobach różnych profesji m.in. związanych z branżą filmową, fotograficzną, muzyczną oraz o właścicielach małych firm i osób pracujących w agencjach marketingowych.

Obraz
© (fot. iSource)

_ - Nasze warsztaty to doskonała okazja, by zobaczyć krok po kroku, jak wykorzystać oprogramowanie i sprzęt Apple do potrzeb domowych oraz profesjonalnych we wszystkich branżach. Dodatkowo mamy limitowaną liczbę miejsc dla tych, którzy chcą się sprawdzić w roli twórców i stworzyć swój własny album, czy też krótki filmik podczas prezentacji pakietu iLife _ –. mówi Magdalena Mroczkowska z firmy iSource, organizującej spotkanie.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z najnowszym oprogramowaniem, stworzonym przez Apple –. Aperture 3 - najnowszą wersją oprogramowania do obróbki
 i katalogowania zdjęć, z ponad 200 nowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z fotografiami, oraz pakietami iLife i iWork. Zaprezentowany zostanie także program Apple do edycji video.

Swoje rozwiązania zaprezentują partnerzy, tacy jak Canon, NEC, czy SONOS, pokazując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dodatkowo swoje produkty pokażą: Elgato, Symantec, Wacom oraz wiele firm, oferujących rozwiązania Apple.

Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Udział w konferencji Digital Lifestyle 2010 jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na tej stronie.

Digital Lifestyle- Warszaty Rozwiązań Cyfrowych
Multikino Ursynów

Al. KEN 60, Warszawa
Godz. 9:30 – 17.00

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)