Trwa ładowanie...
dmtmfxk
Gadżety

Cold Bruer - dla amatorów zimnej kawy

Cold Bruer skierowany jest do osób, które nie lubią gorącej kawy i po zaparzeniu zawsze czekają aż napój całkowicie ostygnie. Urządzenie pozwala na przygotowanie od razu zimnej kawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cold Bruer - dla amatorów zimnej kawy
(Materiały prasowe)
dmtmfxk

W przeciwieństwie do innych urządzeń kuchennych, które służą do parzenia kawy, Cold Bruer trudno nazwać "ekspresem" - przygotowanie napoju zajmie mu aż od 3 do 1. godzin. Wynika to z zastosowania techniki "zimnego zaparzania", która wymaga dużej ilości czasu, ale w efekcie pozwala przygotować kawę o oryginalnym, bardzo łagodnym smaku.

Urządzenie składa się z trzech komór - na górny poziom wlewamy wodę, na środkowy kawę, natomiast na najniższym poziomie zbiera się już przygotowana kawa. Woda z przepływa przez zmielone ziarna kawy, a następnie jest filtrowana. Kiedy napój jest już gotowy, dwa pierwsze poziomy możemy wyjąć, pozostawiając napój w dzbanku.

Zobacz: Jaki wybrać i kupić automatyczny ekspres do kawy?

dmtmfxk

Powstanie urządzenia sfinansowane zostało dzięki platformie Kickstarter, gdzie twórcy zebrali kilkukrotnie więcej pieniędzy, niż zakładali. Produkcja urządzenia powinna ruszyć niedługo. Kiedy Cold Bruer pojawi się w sprzedaży, kosztować będzie 5. dolarów, czyli około 150 złotych.

PS, WP.PL

Ekspresy do kawy w świetnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

dmtmfxk

Podziel się opinią

Share

dmtmfxk

dmtmfxk
Więcej tematów