Bioshock na telefony komórkowe coraz bliżej

Bioshock na telefony komórkowe coraz bliżej

18.02.2009 17:30, aktual.: 19.02.2009 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejne dni targów Mobile World Congress w Barcelonie przynoszą coraz więcej ciekawych informacji. Okazuje się, że programiści z Indiagames przygotowali sporą niespodziankę dla fanów gry Bioshock. Tytuł ten już niedługo ma się ukazać w wersji 3D na telefony komórkowe.

Pierwsze wzmianki o grze Bioshock w wersji na telefony komórkowe pojawiły się nieco ponad rok temu. Od tamtej pory sprawa nieco przycichła. Okazuje się jednak, że z pomysłu nie zrezygnowano o czym poinformowała firma Indiagames na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiciele tej spółki zaprezentowali komórkową wersję tego tytułu stworzoną w 3D.

Warto dodać, że niezależnie od tego powstaje również Bioshock na telefony komórkowe tworzony w 2D. Producentem dzieła są programiści z 2K Games. Choć perspektywa ujrzenia tego tytułu w dwóch wymiarach może nieco przerażać, to nawet konkurenci z Indiagames chwalą tę produkcję: _ "Ludzie z 2K Games zdołali uchwycić klimat gry w dwóch wymiarach. To jest wręcz niewiarygodne. To oczywiście nie wygląda tak jak Bioshock którego znacie, jednak esencja dzieła została zachowana i z tego jego twórcy mogą być naprawdę dumni" _.

Na razie niewiadomo nic o datach premiery obydwu tytułów. Producenci zapewniają, że gry pojawią się rynku "już wkrótce".

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)