Apple mówi TAK dla erotyki

Apple mówi TAK dla erotyki
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

25.06.2009 15:59

Kolejna bariera padła w App Store. Od momentu wprowadzenia nowego oprogramowania dla iPhone’ów i iPodów touch w e-sklepie Apple można znaleźć coraz więcej erotyki

Dotychczas Apple bronił swoich klientów przed kontrowersyjnymi treściami. W e-sklepie dla iPhone’ów nie można było znaleźć golizny, wulgaryzmów czy żartów z religii. Teraz ma się to zmienić. Do App Store trafił właśnie program Hottest Girls, który oferuje użytkownikom iPhone’ów erotykę w pełnym wymiarze. Za jedyne 1,9. $ można ściągać zdjęcia najpiękniejszych nagich kobiet z całego świata.

Otwarcie App Store na erotykę wiąże się z wprowadzeniem firmware’u 3.0. Dostępna tam funkcja Nadzór rodzicielski pozwala na ograniczenie treści oglądanych w iPhonie. Dzięki temu rodzice mogą ustalić, co ich pociechy mogą zobaczyć, a co będzie dla nich niewidoczne. Aplikacja Hottest Girls dostępna jest od 17 lat, więc osoby młodsze teoretycznie nie powinny w ogóle widzieć takiego programu w swoim telefonie. Apple przeniósł prawo filtrowania treści na właścicieli iPhone’ów. Teraz to od rodziców zależy, czy ich dzieci będą miały kontakt z erotyką, czy też będzie ona dla nich niedostępna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)