Amazon ujawnia ceny odtwarzaczy Zune HD

Amazon ujawnia ceny odtwarzaczy Zune HD

Amazon ujawnia ceny odtwarzaczy Zune HD
Źródło zdjęć: © IDG
11.08.2009 22:00, aktualizacja: 12.08.2009 12:59

Sklep internetowy Amazon.com ujawnił ceny multimedialnych odtwarzaczy Microsoftu - Zune HD. Urządzenia są znacznie tańsze od obecnie dostępnych w sprzedaży iPodów touch

*Sklep internetowy Amazon.com ujawnił ceny multimedialnych odtwarzaczy Microsoftu - Zune HD. Urządzenia są znacznie tańsze od obecnie dostępnych w sprzedaży iPodów touch. *

W sklepie internetowym Amazon.com pojawiła się strona oferująca opcję przedsprzedaży (niestety, póki co, nie można z niej skorzystać) nadchodzących odtwarzaczy multimedialnych Microsoftu - Zune HD.

Obraz
© (fot. IDG)

Można na niej przeczytać, że dostępne w dwóch wersjach urządzenie (o pojemności 1. GB i 32 GB) będzie kosztowało, odpowiednio, 220 USD i 290 USD. Oznacza to, że będzie ono dużo tańsze od swojego czołowego konkurenta - iPoda touch - za którego obecnie trzeba zapłacić o 79 USD (16 GB) i 109 USD (32 GB) więcej.

Niestety nie wiadomo dokładnie kiedy nowy sprzęt pojawi się w sprzedaży. Dużo źródeł wskazuje jednak, że nastąpi to 8 września. Warto również dodać, że Apple planuje odświeżyć iPoda touch jesienią tego roku.

Zapraszamy także do zapoznania się z żądaniami akcjonariuszy, którzy chcą aby Microsoft zaprzestał produkcji odtwarzacza Zune - http://tech.wp.pl/akcjonariusze-zadaja-zaprzestania-produkcji-odtwarzacza-zune-6034818203759745a.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)