Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a

Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a

Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
04.11.2009 10:04, aktualizacja: 04.11.2009 10:25

Adobe niedawno zmieniło wygląd strony “Get Flash” przeznaczonej dla użytkowników telefonu Apple. Chodzi oczywiście o stronę, która pojawia się kiedy użytkownicy iPhone’a próbują otworzyć stronę wymagającą zainstalowanej aplikacji Flash Player. Do tej pory byli witani prostą informacją, że Flash nie jest dostępny na platformę, z której aktualnie korzystają. Teraz informacja jest trochę bardziej dokładna.

Wygląda na to, że Adobe ma dość bycia obarczanym winą za brak obsługi Flash przez iPhone’a, a zapewne niektórym użytkownikom przyszedł taki pomysł do głowy. Firma znana przede wszystkim przez produkty z rodziny “Photoshop”. postanowiła wyjaśnić miłośnikom telefonu z jabłuszkiem tą sytuację. Teraz po przekierowaniu pojawia się informacja:

“Flash Player nie jest dostępny dla Twojego urządzenia. Apple ogranicza możliwość użytkowania technologii wymaganych przez produkty takie jak Flash Player. Dopóki Apple nie zniesie tych restrykcji, Adobe nie będzie w stanie dostarczyć Flash Playera dla iPhone’a i iPoda touch.”

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl )

Adobe niedawno wyszło z inicjatywą dostarczenia technologii Flash na każdą platformę, łącznie ze smartfonami, jednakże Apple nie widniało na liście firm popierających inicjatywę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)