Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a

Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a04.11.2009 10:04
Adobe obarcza winą Apple za brak Flash Playera dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

Adobe niedawno zmieniło wygląd strony “Get Flash” przeznaczonej dla użytkowników telefonu Apple. Chodzi oczywiście o stronę, która pojawia się kiedy użytkownicy iPhone’a próbują otworzyć stronę wymagającą zainstalowanej aplikacji Flash Player. Do tej pory byli witani prostą informacją, że Flash nie jest dostępny na platformę, z której aktualnie korzystają. Teraz informacja jest trochę bardziej dokładna.

Wygląda na to, że Adobe ma dość bycia obarczanym winą za brak obsługi Flash przez iPhone’a, a zapewne niektórym użytkownikom przyszedł taki pomysł do głowy. Firma znana przede wszystkim przez produkty z rodziny “Photoshop”. postanowiła wyjaśnić miłośnikom telefonu z jabłuszkiem tą sytuację. Teraz po przekierowaniu pojawia się informacja:

“Flash Player nie jest dostępny dla Twojego urządzenia. Apple ogranicza możliwość użytkowania technologii wymaganych przez produkty takie jak Flash Player. Dopóki Apple nie zniesie tych restrykcji, Adobe nie będzie w stanie dostarczyć Flash Playera dla iPhone’a i iPoda touch.”

288762435962484883
Źródło zdjęć: © (fot. iPhoneBlog.pl )

Adobe niedawno wyszło z inicjatywą dostarczenia technologii Flash na każdą platformę, łącznie ze smartfonami, jednakże Apple nie widniało na liście firm popierających inicjatywę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)