Trwa ładowanie...
d2gh8vk

Xbox X019: Game Pass z nowymi grami. Wśród nich "Wiedźmin 3"

O godz. 21.00 rusza konferencja X019, gdzie Microsoft zamierza podzielić się najnowszymi informacjami na temat marki Xbox. Część z nich znamy jednak już teraz, dzięki opublikowanej w sieci reklamie. Nowe gry otrzyma usługa Game Pass. Wśród nich znajduje się legendarny "Wiedźmin 3".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W genialne RPG polskiej produkcji zagrasz już za 4 zł
W genialne RPG polskiej produkcji zagrasz już za 4 zł (Materiały prasowe)
d2gh8vk

Przypomnijmy, Game Pass to usługa abonamentowa, w ramach której otrzymać można dostęp do określonej bazy gier. Opłacasz subskrypcję i grasz ile chcesz. Cena wynosi 40 zł za miesiąc dla samego Xboksa One lub 55 zł w przypadku łączonej usługi Game Pass Ultimate dla konsoli i peceta. Choć firma często robi promocje i na przykład w listopadzie 2019 można wykupić kwartalny abonament za zaledwie 4 zł.

Obecnie baza zawiera ponad 100 gier, w tym wszystkie ekskluzywne produkcje Microsoftu z ostatnich miesięcy, takie jak "Gears 5" czy "Forza Horizon 4". Ale wkrótce, jak wynika z reklamy, rozszerzy się o kolejne hity.

Krótki, niespełna 20-sekundowy spot daje nam jasno do zrozumienia, że lada dzień do Game Pass dołączą "Wiedźmin 3" oraz "Devil May Cry 5". Zwłaszcza tego pierwszego tytułu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Ostatnia część przygód Geralta z Rivii zadebiutowała w 2015 roku i szybko stała się jednym z najlepiej ocenianych RPG-ów w historii.

d2gh8vk

Microsoft częściowo sfinansował produkcję, przez co miał wyłączność na prowadzenie kampanii reklamowych z "Wiedźminem 3" i Xboksem One w tle. Nic dziwnego, że nie zapomina o tej niewątpliwie genialnej grze także w kontekście flagowej usługi abonamentowej.

Kiedy dokładnie "Wiedźmin 3" trafi do Game Pass? To bez wątpienia jedna z tych informacji, które zostaną ujawnione już podczas X019. Transmisja z imprezy ma być dostępna online pod tym adresem.

d2gh8vk

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d2gh8vk

d2gh8vk
Więcej tematów