Gadżety
24-02-2017 (15:43)

Wykorzystaj każdą przestrzeń w mieszkaniu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wykorzystaj każdą przestrzeń w mieszkaniu
(amazon.com)
(fot. amazon.com)
Podziel się

W pewnym momencie, większość z nas dochodzi do wniosku, że ma za mało przestrzeni w mieszkaniu na nowe lub używane przedmioty. Zwykle bardzo rozsądnie musimy gospodarować każde wolne miejsce, co niestety wiąże się z tym, że musimy pozbyć się innych rzeczy. Nieco przestrzeni możemy zyskać, dzięki bardzo funkcjonalnej szafce instalowanej na drzwiach.

Cabidor Classic Storage Cabinet to szafka mocowana bezpośrednio do drzwi naszej kuchni lub innego pomieszczenia. Znajduje się w niej sześć regulowanych oraz dwie stałe półki, na których możemy umieścić mniejsze przedmioty.

(fot. amazon.com)
Podziel się

Montaż dodatkowej szafki nie jest skomplikowany, a co najważniejsze w żaden sposób nie ogranicza ona możliwości korzystania z drzwi. Taki regał zapewnia sporo dodatkowej przestrzeni, którą możemy w dowolny sposób wykorzystać.

(fot. amazon.com)
Podziel się

Szafka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możemy dopasować do naszych drzwi. Jest również dostępny model regału z lustrzanymi drzwiami. Produkt w zależności od wersji kosztuje od 130 do 200 dolarów (około 482 - 742 zł).

Zobacz także proste i skuteczne sposoby na mole

Źródło: coolest-gadgets.com

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.