Zamień swoją wannę w jacuzzi

Zamień swoją wannę w jacuzzi

Zamień swoją wannę w jacuzzi
Źródło zdjęć: © Fotolia | Gennadiy Poznyakov
13.10.2015 12:16

Po ciężkim dniu pracy nie ma to jak relaksująca, ciepła kąpiel. Może być ona jeszcze bardziej przyjemna, a to wszystko dzięki urządzeniu, które w ciągu kilku sekund zamieni naszą wannę w jacuzzi

Jest to niewielkie urządzenie przyczepiane do krawędzi wanny za pomocą przyssawek, a jego zadaniem jest zapewnienie cyrkulacji wody oraz nasycanie jej bąbelkami powietrza.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Urządzenie jest regulowane, dzięki czemu możemy dostosować siłę strumienia, ale również jego kierunek. Możemy skierować go na górną lub dolną część naszego ciała, w zależności od naszych preferencji.

Tym, co może martwić, jest fakt, że urządzenie wymaga podłączenia do prądu, gdyż w innym przypadku pompka nie będzie prawidłowo działać. Jak podaje producent domowe jacuzzi jest jak najbardziej bezpieczne, ponieważ nie wkładamy go całego do wanny tylko sam wentylator. Poza tym sprzęt został wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu nie porazi nas prądem. Jeśli mimo to nie odstrasza cie to urządzenie, to domowe jacuzzi możesz kupić w cenie 4. dolarów (około 148 zł). A co najważniejsze sprzęt współpracuje z każdym modelem wanny.

_ Źródło: coolest-gadgets.com _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)