WP7 Tango tylko dla tańszych Nokii? Tylko w Azji?

WP7 Tango tylko dla tańszych Nokii? Tylko w Azji?

WP7 Tango tylko dla tańszych Nokii? Tylko w Azji?
12.08.2011 12:36, aktualizacja: 17.08.2011 13:43

Windows Phone 7 Mango jeszcze nie pojawił się na rynku, a w sieci już można znaleźć luźne wzmianki na temat kolejnej wersji systemu o nazwie kodowej Tango. Co w nich znajdziemy?

Windows Phone 7 Mango jeszcze nie pojawił się na rynku, a w sieci już można znaleźć luźne wzmianki na temat kolejnej wersji systemu o nazwie kodowej _ Tango _. Co w nich znajdziemy?

Przypuszczenia na temat kolejnej wersji Windows Phone 7, czyli _ Tango _, pochodzą od Mary-Jo Foley, czyli blogerki śledzącej i opisującej poczynania Microsoftu przynajmniej od dobrych kilkunastu lat.

Według niej, WP7 Tango pojawi się przynajmniej jako jedna aktualizacja, jednak niewykluczone jest, że będzie ich dwa lub więcej. Wydania te mają być skupione wokół telefonów Nokii i trafią do tańszych wersji urządzeń tego producenta.

Obraz

Wyjątkiem może być tutaj Nokia Sea Ray - pierwszy telefon Nokii z Windows Phone 7. dla której może się pojawić aktualizacja systemu do wersji Tango. Oprócz tego, Tango może być głównie lub nawet w całości przeznaczony na rynek azjatycki.

Foley poinformowała również, że według posiadanej przez nią informacji, Microsoft planuje wydawać jedną aktualizację Windows Phone 7 w roku. Biorąc pod uwagę informację o tym, że Windows Phone 8 Apollo miałby się pojawić pod koniec 201. roku, informacje na temat Tango wydają się być dosyć wiarygodne.

Czy tak się stanie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)