Windows 10 Anniversary Update to nowe problemy dla użytkowników dziesiątki

Windows 10 Anniversary Update to nowe problemy dla użytkowników dziesiątki

Windows 10 Anniversary Update to nowe problemy dla użytkowników dziesiątki
Źródło zdjęć: © Microsoft
08.08.2016 09:20, aktualizacja: 08.08.2016 09:58

Aktualizacja Anniversary Update dla Windows 10 jest już dostępna do pobrania i o ile większość użytkowników nie doświadczyło żadnych problemów po jej zainstalowaniu, nie wszyscy mogą pochwalić się takim szczęściem.

Na forum Reddit, kilkaset użytkowników Windowsa 10 od 4 dni próbuje znaleźć przyczynę tego, że po aktualizacji systemu do Anniversary Update ich komputery zawieszają się kilkadziesiąt sekund po uruchomieniu systemu.

Jak na razie ani Microsoftowi, ani użytkownikom dziesiątki nie udało się znaleźć uniwersalnego rozwiązania, które zadziałałoby we wszystkich przypadkach - niektórym pomaga odinstalowanie antywirusa, innym Skype'a, inni z kolei pozbyli się problemu zmieniając domyślną lokalizację instalacji nowych problemów, a jeszcze inni zmuszeni byli do edytowania rejestru. Jedynym jak na razie sprawdzonym sposobem jest pozbycie się samej aktualizacji i powrót do poprzedniej wersji Windowsa 10.

Co ciekawe, wydaje się, że problemy z Anniversary Update nie są powiązane z konkretnym modelem kart graficznych/płyt głównych i nie wydaje nam się, że problem znajdzie swoje uniwersalne rozwiązanie, dopóki Microsoft nie zaktualizuje swojej aktualizacji.

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To już pewne. Denuvo zostało złamane

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)