Trwa ładowanie...
d5afi58

Until Dawn - już w sklepach . Emocje, strach i zaskakujące zwroty akcji

Długo wyczekiwana gra - Until Dawn - jest już dostępna w sklepach. W rolach głównych polskiej wersji językowej można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Until Dawn - już w sklepach . Emocje, strach i zaskakujące zwroty akcji
(Materiały prasowe)
d5afi58

Until Dawn to historia o tym, jak niewinny wypad ośmiorga przyjaciół na oddaloną od cywilizacji górę niespodziewanie zamienia się w piekło –. zostają odcięci od świata i stają się świadkami lawiny mrożących krew w żyłach wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że nie są na szczycie sami…

Kiedy sytuacja z każdą minutą się pogarsza, przyjaciółmi wstrząsa paraliżujący strach, a ich wzajemne relacje stają się coraz bardziej napięte, gracz musi spróbować zachować zimną krew i nauczyć się w okamgnieniu podejmować decyzje, które pozwolą bohaterom przeżyć, lub doprowadzą ich do zguby. Wszystkie wybory, jakich dokona gracz, wcielając się w każdego z ośmiorga przyjaciół –. nawet te z pozoru trywialne i nieistotne – wpłyną na ich losy i ukształtują unikalną opowieść.

To działania gracza zdecydują o tym, kto przeżyje do świtu i przetrwa grozę czyhającą w Until Dawn.

d5afi58

Mieliśmy okazję pograć w Until Down i nasze pierwsze wrażenia są niesamowite. Scenarzyści wykonali kawał świetnej roboty i niemal od pierwszych scen gra trzyma w napięciu. Możemy się poczuć tak, jak byśmy sami byli aktorami dobrego horroru i rzeczywiście, każdy podjęty przez nas wybór rodzi określone konsekwencje. Wybory są jednak trudne - ratować siebie, czy własną siostrę? Uciekać, czy podjąć wyzwanie - a te bywają zaskakująco nieprzewidywalne. Gra zagwarantuje wam mnóstwo ciekawych wrażeń, zaskakujących zwrotów akcji, a i z pewnością na wiele godzin dostarczy emocji. Momentami poczujecie strach jak na dobrym horrorze.

Gra dostępna jest na konsolę PS4.

d5afi58

Podziel się opinią

Share

d5afi58

d5afi58
Więcej tematów