Bohosiewicz, Wierzbicka i Szwed w grze Until Dawn

Strona głównaBohosiewicz, Wierzbicka i Szwed w grze Until Dawn
27.05.2015 11:47
Bohosiewicz, Wierzbicka i Szwed w grze Until Dawn
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W najnowszej grze Until Dawn (dostępnej na PlayStation 4) w rolach głównych będzie można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką. Premiera gry już 26 sierpnia 2015 roku.

Gracz będzie mógł poczuć się częścią historii dzięki obsadzie z udziałem młodych, polskich aktorek znanych z telewizji, teatru i kina. Maja Bohosiewicz −. polska aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z roli w filmie "Wojna żeńsko-męska” podkłada głos jednej z bohaterek o imieniu Ashley. Aleksandrę Szwed – aktorkę filmową i teatralną, uczestniczkę licznych programów telewizyjnych – usłyszymy jako Emily. Natomiast Marta Wierzbicka – aktorka teatralna i serialowa oraz blogerka użyczyła głosu Jessice.

Until Dawn to historia o tym, jak niewinny wypad ośmiorga przyjaciół na oddaloną od cywilizacji górę niespodziewanie zamienia się w piekło –. zostają odcięci od świata i stają się świadkami lawiny mrożących krew w żyłach wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że nie są na szczycie sami.

Kiedy sytuacja z każdą minutą się pogarsza, przyjaciółmi wstrząsa paraliżujący strach, a ich wzajemne relacje stają się coraz bardziej napięte, gracz musi spróbować zachować zimną krew i nauczyć się w okamgnieniu podejmować decyzje, które pozwolą bohaterom przeżyć, lub doprowadzą ich do zguby. Wszystkie wybory, jakich dokona gracz, wcielając się w każdego z ośmiorga przyjaciół –. nawet te z pozoru trywialne i nieistotne – wpłyną na ich losy i ukształtują unikalną opowieść.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)